در این 

آموزش فتوشاپ مبتدی ، نگاهی خواهیم انداخت به برخی از اصول اولیه عمل Photoshop و ایجاد یک عملگر قابل تنظیم قابل تنظیم - آماده استفاده و سازگاری با هر روشی که دوست دارید! بنابراین عکس مورد علاقه خود را بگیرید و بیایید ایجاد کنیم!

اقدامات فتوشاپ بیشتری می خواهید؟ این مگا لیست از اقدامات رایگان Photoshop را امتحان کنید:

اقدامات فتوشاپ
    100 اقدام رایگان فتوشاپ (و چگونه می توانیم خود را بسازیم)
    جاش جانسون

آنچه شما نیاز دارید

https://maktabtv.com/

برای تکمیل این پروژه به دارایی های زیر نیاز دارید:

زن سیاه زیبا که به دنبال دور است (عکس)
    زن ارشد آسیایی در ساحل (عکس)

حالا ، بیایید شروع کنیم!
Vignette چیست؟
تبلیغات
در اطراف تصویر

ما در این آموزش در مورد نوشتن به صورت کوتاه یا مواردی از این دست صحبت نمی کنیم. ما به یک جلوه تصویری اشاره می کنیم که در آن یک تصویر درخشندگی (یا اشباع) در خارج را کاهش می دهد. یک ویترین معمولاً مانند لنز دوربین ظاهری گرد دارد و اغلب به یک اثر مربوط به عکاسی اشاره دارد.

با این حال ، از نظر فتوشاپ ، ما به صورت دیجیتالی این جلوه های عکس را ایجاد می کنیم.
تصاویر تصویر کریسمس
کریسمس با شمع توسط photocreo از Envato Elements ارائه می شود
پس چرا با این اثر زحمت می کشید؟

خوب ، توجه کنید که چگونه به طور بالقوه به تأکید و یا یک نقطه کانونی کمک می کند. می توان از آن برای ایجاد یا تأکید بر خلق و خو استفاده کرد. همچنین می تواند به زیبایی زیبایی کمک کند - برای مثال ، ممکن است با ظاهری پرنعمت خوب کار کند.

Vignettes می تواند به زیبایی با پرتره کار کند ، اما واقعاً تنها محدودیت ها ، اهداف پروژه و یا خلاقیت شما در هنگام جلوه جلوه های فتوشاپ است!
پرتره با Vignette
زیبا و لبخند زنی به رنگ آبی توسط FlamingoImages از عناصر Envato
1. نحوه ایجاد اقدامات فتوشاپ
مرحله 1

برای شروع ، بیایید به مبانی نحوه عملکرد اقدامات Photoshop بپردازیم. سپس ، می توانیم روی این اصول پایه گذاری کنیم و جلوه وینگ فتوشاپ خود را بسازیم.

ایجاد یک سند جدید. برای این کار ، به File> New بروید.

من قصد دارم برای این تظاهرات به ابعاد 5 اینچ به طول 7 اینچ کار کنم ، اما شما خوشحالید که به هر اندازه ای که می خواهید کار کنید

هنگامی که از تنظیمات خود راضی شدید ، روی ایجاد کلیک کنید.
ایجاد یک سند جدید
گام 2

حال ، بیایید یک تصویر آزمایشی از انتخاب شما باز کنیم. من از این تصویر زنی که به دور نگاه می کند استفاده کردم.

تصویر خود را کپی ، چسباندن و تغییر اندازه کنید تا به روشی که می خواهید در سند خود متناسب کنید.

باز هم ، ما در نهایت قصد داریم تا اثر وینگیت خود را بر روی این تصویر اعمال کنیم ، اما با برخی از اصول اولیه فعالیت Photoshop شروع خواهیم کرد تا نحوه کار آنها را نشان دهیم.
درج تصویر
مرحله 3

بیایید با باز کردن پنل Actions شروع کنیم. برای باز کردن آن به پنجره> اقدامات بروید.

در زیر این صفحه به نظر می رسد.
باز کردن پنل اقدامات
مرحله 4

بنابراین این پنل چه کاری انجام می دهد؟ اقدامات فتوشاپ اساساً فرآیندی را ضبط می کند که می توانید دوباره پخش کنید.

در اینجا اجمالی از مواردی در پایین پنل وجود دارد که می توانیم برای ایجاد و استفاده از اقدامات خود از آنها استفاده کنیم:

Stop ضبط — این دکمه ضبط اقدامات را متوقف می کند. بنابراین ، مگر اینکه شما در حال ضبط باشید ، قابل انتخاب نخواهد بود. دکمه به خودی خود مانند یک مربع است.

شروع ضبط the ضبط مجموعه جدیدی از اقدامات را شروع می کند. دکمه مانند یک دایره است.

Play Selection - این دکمه عملکرد ما را تکرار می کند. به عنوان مثال ، وقتی ما آماده اجرای اقدامات خود در پروژه هستیم ، این دکمه ای است که ما انتخاب می کنیم. خود دکمه مثلث است.

مجموعه جدید ایجاد کنید - این مجموعه ای از اقدامات است. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید چندین هدف را برای اهداف سازمان در یک مکان نگه دارید. دکمه مانند یک پوشه است.

Create New Action از این دکمه برای ایجاد یک اقدام جدید استفاده کنید. دکمه خود مانند یک نماد صفحه است.

Delete this از این دکمه برای پاک کردن یک عملکرد استفاده کنید. این نمادی است که مانند سطل آشغال به نظر می رسد.
نگاهی به صفحه اقدامات
مرحله 5

بیایید با ایجاد یک مجموعه جدید اقدام کنیم. بر روی دکمه New Set کلیک کرده و نامی را که به خاطر خواهید آورد به آن بدهید. من را معدن "Vignette Action" نامیدم.
نامگذاری مجموعه اکشن
مرحله 6

حال ، بیایید یک اقدام جدید ایجاد کنیم. بر روی دکمه Create New Action کلیک کنید. کادر گفتگوی زیر را با گزینه های زیر ارائه می دهد:

نام action نام خود را به اقدامات خود بدهید. هر کاری انجام خواهد داد! دوست دارم اقدامات خود را چیزی مرتبط و آسان به خاطر بسپارم. در این مورد من را "اقدام عملی" خواندم.

تنظیم کنید - این همان چیزی است که می خواهید عملکرد خود را برای اهداف سازمانی در آن واقع کنید. ما قبلاً مجموعه ای به نام "Vignette Actions" ایجاد کرده ایم ، بنابراین من را در آنجا قرار داده ام.

Function Key if اگر می خواهید از آن به عنوان میانبر استفاده کنید ، می توانید عملکرد خود را به عنوان کلید عملکرد اختصاص دهید. همچنین می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید Shift یا Control را که در این میانبر استفاده می شود دوست دارید یا خیر. از این اطلاعات آگاه باشید ، اما ما در این مثال از آن استفاده نخواهیم کرد.

Color — این صرفاً برای اهداف بصری است ، دقیقاً مانند اضافه کردن رنگ ها در پنل لایه ها. در صورت تمایل می توانید اقدامات خود را (منحصر به فرد در پانل) کد کنید.

هنگامی که از ارزش های خود راضی شدید ، روی ضبط کلیک کنید.
ایجاد یک اقدام جدید
مرحله 7

پس از کلیک بر روی Record ، به پانل Actions نگاهی بیندازید. متوجه خواهید شد که دکمه ضبط فعال است. ما در حال حاضر یک اکشن را ضبط می کنیم. بدین معنی

جلوه های عکس
     45 بهترین اقدامات فتوشاپ با جلوه های عکس خلاق
     شان هاج
     فتوشاپ
     24 بهترین اقدامات جدید Photoshop & Photo Effects for 2019
     ملودی نیسز

و اگر از این آموزش لذت برده اید ، در اینجا موارد دیگری برای بررسی وجود دارد!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها